Produktnummer: C13T08014011
EAN: 5711045580796
Artikelnummer: F2985211
Epson T0801
Epson T0801
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T08014011
EAN: 5711045580796
Artikelnummer: F2985211
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(436,80 exkl. moms)
(436,80 exkl. moms)
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T08014011
Egenskaper
Typ av svart bläck Pigmentbaserat bläck
Utskriftsteknologi Bläckstråleutskrift
Antal per förpackning Ja
Antal färgpatroner Ja
Volym färgpatron 7,4 ml
Modell Original
Typ av bläck Pigmentbaserat bläck
Skrivarfäger Svart
Brand kompatibilitet Epson
OEM-kod C13T08014011
Ursprungsland Kina
Förpackning
Förpackningens bredd 30 mm
Låddjup 140 mm
Förpackningens höjd 110 mm
Förpackningstyp Blåsa
Logistikdata
Lastpallens totalbredd 80 cm
Lastpallens totallängd 120 cm
Lastpallens totalhöjd 176 cm
Produkter per lastpall 3000 styck
Ytterförpackningens bredd 120 mm
Ytterförpackningens längd 260 mm
Ytterförpackningens höjd 146 mm