Epson T1295 Multipack
4-pack - L-storlek - svart, gul, cyan, magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - WorkForce WF-3520DWF - Epson WorkForce WF-7525 - Epson WorkForce WF-7515 - Epson WorkForce WF-7015 - Epson WorkForce WF-3540DTWF - Epson WorkForce WF-3530DTWF - Epson WorkForce WF-3010DW - Epson Stylus SX620FW - Epson Stylus SX525WD - Epson Stylus SX445W - Epson Stylus SX440W - Epson Stylus SX435W - Epson Stylus SX420W - Epson Stylus SX235W - Epson Stylus Office BX935FWD - Epson Stylus Office BX925FWD - Epson Stylus Office BX635FWD - Epson Stylus Office BX630FW - Epson Stylus Office BX625FWD - Epson Stylus Office BX535WD - Epson Stylus Office BX525WD - Epson Stylus Office BX320FW - Epson Stylus Office BX305FW Plus - Epson Stylus Office BX305FW - Epson Stylus Office BX305F - Epson Stylus Office B42WD |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta bläckpatroner | Ja |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Volym svart patron | 11,2 ml |
| Volym färgpatron | 7 ml |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Typ av leverans | Flerpack |
| OEM-kod | C13T12954012 |
| Ursprungsland | Storbritannien |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 170 mm |
| Låddjup | 46 mm |
| Förpackningens höjd | 150 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 55,5 cm |
| Produkter per lastpall | 864 styck |
| Lastpallens bruttovikt | Nej |
| Ytterförpackningens bredd | 170 mm |
| Ytterförpackningens längd | 370 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 150 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | Nej |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946628028 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsvikt (UK) | Nej |
| Produkter per lastpall (UK) | 864 styck |
| Produkter per lastpallslager | 96 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 96 styck |
| Minsta orderkvantitet | 8 styck |