Epson T1304
XL-storlek - gul - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - WorkForce WF-3520DWF - Epson WorkForce WF-7525 - Epson WorkForce WF-7515 - Epson WorkForce WF-7015 - Epson WorkForce WF-3540DTWF - Epson WorkForce WF-3530DTWF - Epson WorkForce WF-3010DW - Epson Stylus SX620FW - Epson Stylus SX525WD - Epson Stylus Office BX935FWD - Epson Stylus Office BX925FWD - Epson Stylus Office BX635FWD - Epson Stylus Office BX630FW - Epson Stylus Office BX625FWD - Epson Stylus Office BX535WD - Epson Stylus Office BX525WD - Epson Stylus Office BX320FW - Epson Stylus Office B42WD |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal färgpatroner | Ja |
| Volym färgpatron | 10,1 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 1005 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Skrivarfäger | Gul |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T13044012 |
| Ursprungsland | Storbritannien |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 102 mm |
| Låddjup | 33 mm |
| Förpackningens höjd | 145 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 60 cm |
| Produkter per lastpall | 2720 styck |
| Lastpallens bruttovikt | Nej |
| Ytterförpackningens bredd | 102 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | Nej |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946627564 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsvikt (UK) | Nej |
| Produkter per lastpall (UK) | 2720 styck |
| Produkter per lastpallslager | 272 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 272 styck |
| Minsta orderkvantitet | 8 styck |