Epson T462
magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | Epson Stylus Pro 7000, Epson Stylus Pro 7000S |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Ursprungsland | Japan |
| Färg | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 110 mm |
| Låddjup | 145 mm |
| Förpackningens höjd | 30 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 220 g |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 1200 mm |
| Lastpallens totalhöjd | 1000 mm |
| Produkter per lastpall | 600 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 308 mm |
| Ytterförpackningens längd | 568 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 314 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 21.6 kg |
| Lastpallslängd (UK) | 300 mm |
| Produkter per lastpall (UK) | 900 styck |
| Produkter per lastpallslager | 120 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 180 styck |