Produktnummer: C13T591400
EAN: 010343862746
Artikelnummer: 192515
Epson T5914
Epson T5914
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T591400
EAN: 010343862746
Artikelnummer: 192515
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(3.506,40 exkl. moms)
(3.506,40 exkl. moms)
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T591400
Epson T5914 Gul Original Bläckpatron
Köp Epson T5914 Gul Original Bläckpatron idag och upplev högsta kvalitet på dina utskrifter!
Egenskaper
Typ av färgat bläck Pigmentbaserat bläck
Utskriftsteknologi Bläckstråleutskrift
Kompatibilitet Stylus Pro 11880
Antal per förpackning 1 styck
Antal färgpatroner Ja
Volym färgpatron 700 ml
Modell Original
Typ av bläck Pigmentbaserat bläck
Skrivarfäger Gul
Brand kompatibilitet Epson
OEM-kod C13T591400
Ursprungsland Kina
Färg Ja
Förpackning
Förpackningens bredd 60 mm
Låddjup 400 mm
Förpackningens höjd 145 mm
Vikt inkl. förpackning 1.22 kg
Logistikdata
Lastpallens totalbredd 1200 mm
Lastpallens totalhöjd 1000 mm
Produkter per lastpall 168 styck
Ytterförpackningens bredd 390 mm
Ytterförpackningens längd 530 mm
Ytterförpackningens höjd 220 mm
Produkter per ytterförpackning 12 styck
Ytterförpackningens bruttovikt 15 kg
Harmonized System (HS)-kod 84439990
Lastpallsbredd (UK) 1000 mm
Lastpallslängd (UK) 1200 mm
Lastpallshöjd (UK) 2085 mm