Produktnummer: C13T617200
EAN: 8715946419473
Artikelnummer: 103308
Epson T6172
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T617200
EAN: 8715946419473
Artikelnummer: 103308
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 06/06-2026
(1.736,80 exkl. moms)
(1.736,80 exkl. moms)
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T617200
Epson T6172 - Hög kapacitet Cyan Bläckpatron
Beställ din Epson T6172 Cyan-bläckpatron idag och förbättra dina utskrifter!
Egenskaper
Utskriftsteknologi Bläckstråleutskrift
Kompatibilitet B-500DN B-510DN
Antal per förpackning 1 styck
Antal färgpatroner Ja
Volym färgpatron 100 ml
Modell Original
Bläckpatron kapacitet Hög (XL) avkastning
Skrivarfäger Cyan
Brand kompatibilitet Epson
OEM-kod C13T617200
Ursprungsland Kina
Förpackning
Förpackningens bredd 28 mm
Låddjup 172 mm
Förpackningens höjd 110 mm
Vikt inkl. förpackning 200 g
Logistikdata
Lastpallens totalbredd 800 mm
Lastpallens totallängd 1200 mm
Lastpallens totalhöjd 1665 mm
Produkter per lastpall 2160 styck
Ytterförpackningens bredd 354 mm
Ytterförpackningens längd 554 mm
Ytterförpackningens höjd 185 mm
Produkter per ytterförpackning 60 styck
Harmonized System (HS)-kod 84439990
Lastpallsbredd (UK) 1000 mm
Lastpallslängd (UK) 1200 mm
Lastpallshöjd (UK) 1665 mm