Produktnummer: C13T70114010
EAN: 8715946487090
Artikelnummer: 192273
Epson T7011
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T70114010
EAN: 8715946487090
Artikelnummer: 192273
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(879,20 exkl. moms)
(879,20 exkl. moms)
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T70114010
Epson T7011 - XXL-storlek - svart - original - bläckpatron
Beställ din Epson T7011XXL-bläckpatron idag och få proffsiga utskrifter!
Egenskaper
Typ av svart bläck Pigmentbaserat bläck
Utskriftsteknologi Bläckstråleutskrift
Antal per förpackning Ja
Antal svarta bläckpatroner Ja
Volym svart patron 63,2 ml
Modell Original
Bläckpatron kapacitet Extra (Super) hög avkastning
Typ av bläck Pigmentbaserat bläck
Skrivarfäger Svart
Brand kompatibilitet Epson
OEM-kod C13T70114010
Ursprungsland Kina
Förpackning
Förpackningens bredd 28 mm
Låddjup 140 mm
Förpackningens höjd 82 mm