Produktnummer: C13T636400
EAN: 010343870840
Artikelnummer: 185001
Epson UltraChrome HDR
Epson UltraChrome HDR
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T636400
EAN: 010343870840
Artikelnummer: 185001
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(3.506,40 exkl. moms)
(3.506,40 exkl. moms)
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T636400
Epson UltraChrome HDR - Original gula bläckpatroner för otroliga utskrifter!
Beställ din Epson UltraChrome HDR gula bläckpatron nu för att uppleva enastående kvalitet!
Egenskaper
Typ av färgat bläck Pigmentbaserat bläck
Utskriftsteknologi Bläckstråleutskrift
Kompatibilitet Stylus Pro 7700, 7900, 9700, 9900, WT790
Antal per förpackning 1 styck
Antal färgpatroner Ja
Volym färgpatron 700 ml
Modell Original
Typ av bläck Pigmentbaserat bläck
Skrivarfäger Gul
Brand kompatibilitet Epson
OEM-kod C13T636400
Ursprungsland Kina
Förpackning
Förpackningens bredd 60 mm
Låddjup 400 mm
Förpackningens höjd 145 mm
Vikt inkl. förpackning 1.22 kg
Logistikdata
Lastpallens totalbredd 800 mm
Lastpallens totallängd 1200 mm
Lastpallens totalhöjd 330 mm