Everyday
svart - kompatibel - tonerkassett (alternativ för: Canon CRG-054BK, HP CF302A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | LaserJet Pro M254 LaserJet Pro M281 LaserJet MFP M280 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 1400 sidor |
| Modell | Kompatibel |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Typ av leverans | Enpack |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Ersättning för | HP CF540A/CRG-054BK |
| OEM-kod | CF540A |
| Ursprungsland | Kina |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 115 mm |
| Låddjup | 325 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 760 g |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
Logistikdata
| ECCN (Export Control Classification Number) | EAR99 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |