HP 05A
svart - original - LaserJet - tonerkassett (CE505A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 05 tonerkassetter fungerar med:; HP 05 tonerkassetter fungerar med: |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 2300 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| OEM-kod | CE505A; CE505A |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 36% |
| Antal per låda | Ja; Ja |
| Ursprungsland | Japan, USA |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 10 - 32,5 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 340 mm |
| Djup | 109 mm |
| Höjd | 205 mm |
| Vikt | 850 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 340 mm |
| Låddjup | 109 mm |
| Förpackningens höjd | 205 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1175 x 1000 x 1163 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Stackningsantal för lastpall | 4 styck |
| Maximalt antal staplade kartonger | 20 styck |
| Pallstorlek (EU) | 1175 x 1000 x 1163 mm |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 29 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 29 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 145 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Produkter per lastpall | 145 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 145 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 200 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 166 kg |