HP 05X
Lång livslängd - svart - original - LaserJet - tonerkassett (CE505X)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 05 tonerkassetter fungerar med:; HP 05 tonerkassetter fungerar med: |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 6500 sidor |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning; Hög (XL) avkastning |
| OEM-kod | CE505X; CE505X |
| Storlek | 34,4 cm (13.5") |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 35% |
| Produktens färg | Svart |
| Antal per låda | Ja |
| Ursprungsland | Japan, USA |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 10 - 32,5 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 80% |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 340 mm |
| Djup | 113 mm |
| Höjd | 225 mm |
| Vikt | 1,05 kg |
| Produktstorlek (BxDxH) | 344 x 113 x 225 mm |
Förpackning
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 344 x 113 x 225 mm |
| Förpackningens vikt (imperial) | 1,3 kg (2.87 lbs) |
| Emballagets yttermått (B x D x H) | 343,9 x 113 x 225 mm (13.5 x 4.45 x 8.86") |
| Förpackningens bredd | 340 mm |
| Låddjup | 113 mm |
| Förpackningens höjd | 225 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,3 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
Övrigt
| Tommvikt | 1 kg |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Antal sidor (fotnot) | ISO/IEC 19752 |
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
| Vikt (imperial) | 1,05 kg (2.31 lbs) |
| Färg | Nej |
| Stackningsantal för kartong | 16 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1160 x 930 x 1263 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1160,8 x 929,6 x 1262,4 mm (45.7 x 36.6 x 49.7") |
| Stackningsantal för lastpall | 4 styck |
| Pallstorlek (EU) | 1160 x 930 x 1263 mm |
| Maximalt antal staplade kartonger | 20 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 26 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 26 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 130 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Produkter per lastpall | 130 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 130 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 224 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 190 kg |