HP 128A
magenta - original - LaserJet - tonerkassett (CE323A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 128 tonerkassetter fungerar med:; HP 128 tonerkassetter fungerar med: |
| Antal per förpackning | Ja |
| Färgtoner, sidkapacitet | 1300 sidor |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| OEM-kod | CE323A; CE323A |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 19% |
| Ursprungsland | Kina, Japan |
| HP segment | Enterprise; Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperatur vid drift | 10 - 30 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 365 mm |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Vikt | 600 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 365 mm |
| Låddjup | 100 mm |
| Förpackningens höjd | 110 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 800 g |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1183 x 775 x 1139 mm; 1183 x 775 x 1139 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Maximalt antal staplade kartonger | 40 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 24 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 24 styck; 24 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 280 styck; 280 styck |
| Antal kartonger per lager EUR-lastpall | 24 styck; 24 styck |
| Lager per lastpall | 9 styck |
| Produkter per lastpall | 216 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 216 styck |
| Lastpallens totalbredd | 112,2 cm; 112,2 cm |
| Lastpallens totallängd | 93,8 cm; 93,8 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 124,4 cm; 124,4 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 193,3 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 193,3 kg; 193,3 kg |