HP 149X
hög kapacitet - svart - original - LaserJet - tonerkassett (W1490X)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 149 LaserJet-tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Pro 4002, 4102; HP 149 LaserJet-tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Pro 4002, 4102 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 9500 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Typ av leverans | Enpack; Enpack |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning; Hög (XL) avkastning |
| Ursprungsland | Japan |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Temperatur vid drift | 0 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 362 mm |
| Djup | 102 mm |
| Höjd | 227 mm |
| Vikt | 970 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 362 mm |
| Låddjup | 102 mm |
| Förpackningens höjd | 227 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,35 kg |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 tonerkassetter; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1098 x 942 x 1279 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1100 x 740 x 1057 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1097,8 x 941,8 x 1278,9 mm (43.2 x 37.1 x 50.4") |
| Pallvikt (imperial) | 202,3 kg (446 lbs) |
| Maximalt antal staplade kartonger | 20 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 27 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 21 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 135 styck |
| Produkter per lastpall | 135 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 84 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 203 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 134 kg |