HP 212X
Lång livslängd - gul - original - LaserJet - tonerkassett (W2122X)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 212 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Enterprise M554, M555, M578; HP 212 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Enterprise M554, M555, M578 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal färgtonerpatroner | Ja; Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | Nej; Nej |
| Färgtoner, sidkapacitet | 10000 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Skrivarfäger | Gul |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Typ av leverans | Enpack; Enpack |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning; Hög (XL) avkastning |
| Ursprungsland | Japan |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 95%; 10 - 95% |
| Temperatur vid drift | 15 - 30 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 55 mm |
| Djup | 78 mm |
| Höjd | 289 mm |
| Vikt | 910 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 395 mm |
| Låddjup | 147 mm |
| Förpackningens höjd | 161 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,21 kg |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1198 x 997 x 1271 mm |
| Pallvikt (imperial) | 189,6 kg (418 lbs) |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallstorlek (EU) | 1198 x 800 x 1115 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 998,2 x 1270 mm (47.2 x 39.3 x 50") |
| Maximalt antal staplade kartonger | 24 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 16 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 20 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 140 styck |
| Lager per lastpall | 7 styck |
| Produkter per lastpall | 96 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 96 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 137 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 137 kg |