HP 305A
cyan - original - LaserJet - tonerkassett (CE411A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 305 tonerkassetter fungerar med:; HP 305 tonerkassetter fungerar med: |
| Antal per förpackning | Ja |
| Färgtoner, sidkapacitet | 2600 sidor |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Cyan |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| OEM-kod | CE411A; CE411A |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 17% |
| Ursprungsland | Kina, Japan |
| HP segment | Enterprise; Enterprise |
Miljökrav
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperatur vid drift | 15 - 25 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 385 mm |
| Djup | 109 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Vikt | 720 g |
Förpackning
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 385 x 109 x 125 mm |
| Förpackningens bredd | 385 mm |
| Låddjup | 109 mm |
| Förpackningens höjd | 125 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 900 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 1269 mm |
| Maximalt antal staplade kartonger | 32 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallstorlek (EU) | 1170 x 780 x 1149 mm |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 21 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 21 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 168 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Produkter per lastpall | 168 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 168 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 171,7 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 172 kg |