HP 37A
svart - original - LaserJet - tonerkassett (CF237A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 37 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet E60155, E60165, E62555, E62565 HP LaserJet Enterprise Flow M632 HP LaserJet Enterprise M607, M608, M609, M631, M632; HP 37 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet E60155, E60165, E62555, E62565 HP LaserJet Enterprise Flow M632 HP LaserJet Enterprise M607, M608, M609, M631, M632 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 11000 sidor |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Standard; Standardavkastning |
| OEM-kod | CF237A; CF237A |
| Ursprungsland | Kina, Japan |
| HP segment | Enterprise; Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Temperatur vid drift | 15 - 30 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 380 mm |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Vikt | 1,9 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 380 mm |
| Låddjup | 180 mm |
| Förpackningens höjd | 270 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,6 kg |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | laser; Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1146 x 946 x 1224 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1128 x 746 x 959 mm |
| Stackningsantal för lastpall | 16 styck |
| Pallvikt (imperial) | 176,1 kg (388.2 lbs); 176,1 kg (388.2 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1145,5 x 944,9 x 1224,3 mm (45.1 x 37.2 x 48.2"); 1145,5 x 944,9 x 1224,3 mm (45.1 x 37.2 x 48.2") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 15 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 12 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 60 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Produkter per lastpall | 60 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 36 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 176,5 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 114 kg |