HP 504A
magenta - original - LaserJet - tonerkassett (CE253A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 504 tonerkassetter fungerar med:; HP 504 tonerkassetter fungerar med: |
| Antal per förpackning | Ja |
| Färgtoner, sidkapacitet | 7000 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| OEM-kod | CE253A; CE253A |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 14% |
| Antal per låda | Ja; Ja |
| Ursprungsland | Kina, Japan |
| HP segment | Enterprise; Enterprise |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 10 - 30 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 80%; 10 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 390 mm |
| Djup | 164 mm |
| Höjd | 206 mm |
| Vikt | 1,2 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 390 mm |
| Låddjup | 164 mm |
| Förpackningens höjd | 206 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,74 kg |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1183 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1183 mm |
| Maximalt antal staplade kartonger | 20 styck |
| Stackningsantal för lastpall | 4 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 14 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 14 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 70 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Produkter per lastpall | 70 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 70 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 152 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 152 kg |