HP 51A
svart - original - LaserJet - tonerkassett (Q7551A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 51 tonerkassetter fungerar med:; HP 51 tonerkassetter fungerar med: |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 6500 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| OEM-kod | Q7551A; Q7551A |
| Antal per låda | Ja; Ja |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 25% |
| Ursprungsland | Japan; Japan |
| HP segment | Hem; Hem |
Miljökrav
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Temperatur vid drift | 15 - 32,5 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 388 mm |
| Djup | 165 mm |
| Höjd | 244 mm |
| Vikt | 1,3 kg |
Förpackning
| Förpackningens vikt | 2000 kg |
| Förpackningens bredd | 388 mm |
| Låddjup | 165 mm |
| Förpackningens höjd | 244 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,9 kg |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1175 x 1000 x 1118 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallstorlek (EU) | 1170 x 800 x 1129 mm |
| Maximalt antal staplade kartonger | 16 styck |
| Stackningsantal för lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 18 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 14 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 72 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Produkter per lastpall | 72 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 56 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 157 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 131 kg |