HP 645A
svart - original - LaserJet - tonerkassett (C9730A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 645 tonerkassetter fungerar med:; HP 645 tonerkassetter fungerar med: |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 13000 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| OEM-kod | C9730A; C9730A |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 17% |
| Antal per låda | Ja; Ja |
| Ursprungsland | Japan |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 15 - 25 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 265 mm |
| Vikt | 2,3 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 500 mm |
| Låddjup | 160 mm |
| Förpackningens höjd | 265 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,9 kg |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1120 x 1000 x 1198 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Stackningsantal för lastpall | 4 styck |
| Pallvikt (imperial) | 182,8 kg (403 lbs); 182,8 kg (403 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1120,1 x 1000,8 x 1198,9 mm (44.1 x 39.4 x 47.2"); 1120,1 x 1000,8 x 1198,9 mm (44.1 x 39.4 x 47.2") |
| Maximalt antal staplade kartonger | 16 styck |
| Pallstorlek (EU) | 1160 x 800 x 944 mm |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 14 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 11 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 56 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Produkter per lastpall | 56 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 33 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 182,6 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 121 kg |