HP 646A
cyan - original - LaserJet - tonerkassett (CF031A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 646 tonerkassetter fungerar med:; HP 646 tonerkassetter fungerar med: |
| Antal per förpackning | Ja |
| Färgtoner, sidkapacitet | 12500 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Skrivarfäger | Cyan |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| OEM-kod | CF031A; CF031A |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 12% |
| Antal per låda | Ja; Ja |
| Ursprungsland | Japan; Japan |
| HP segment | Hem, Hemmakontor; Hem, Hemmakontor |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 95%; 10 - 95% |
| Temperatur vid drift | 15 - 27 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 70% |
Vikt & dimension
| Bredd | 390 mm |
| Djup | 164 mm |
| Höjd | 214 mm |
| Vikt | 1,3 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 390 mm |
| Låddjup | 164 mm |
| Förpackningens höjd | 214 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,84 kg |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1009 mm; 1185 x 1000 x 1214 mm |
| Stackningsantal för lastpall | 20 styck; 20 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallstorlek (EU) | 1170 x 800 x 1005 mm; 1170 x 800 x 1005 mm |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 18 styck; 18 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 14 styck; 14 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 90 styck; 90 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck; 5 styck |
| Produkter per lastpall | 56 styck; 90 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 56 styck; 56 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 123,5 g; 186,1 g |
| Lastpallsvikt (EU) | 123,5 g; 123,5 g |