HP 650A
svart - original - LaserJet - tonerkassett (CE270A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 650 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Enterprise M750; HP 650 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Enterprise M750 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 13500 sidor |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| OEM-kod | CE270A; CE270A |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 17% |
| Antal per låda | Ja |
| Ursprungsland | Japan |
| HP segment | Enterprise; Enterprise |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 15 - 27 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 95% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 70% |
Vikt & dimension
| Bredd | 492 mm |
| Djup | 188 mm |
| Höjd | 225 mm |
| Vikt | 1,8 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 492 mm |
| Låddjup | 188 mm |
| Förpackningens höjd | 225 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,62 kg |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1049 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallstorlek (EU) | 1185 x 770 x 1049 mm; 1185 x 770 x 1049 mm |
| Stackningsantal för lastpall | 16 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck; 12 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 9 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 60 styck; 60 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Produkter per lastpall | 36 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 36 styck; 36 styck |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm; 120 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm; 80 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 104,9 cm; 104,9 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 114,6 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 114,6 kg; 114,6 kg |