HP 89Y
hög kapacitet - svart - original - LaserJet - tonerkassett (CF289Y)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 89 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet E52645 HP LaserJet Enterprise M507, M528; HP 89 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet E52645 HP LaserJet Enterprise M507, M528 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 20000 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning; Hög (XL) avkastning |
| OEM-kod | CF289Y; CF289Y |
| Ursprungsland | Japan |
| HP segment | Business; Business |
Miljökrav
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Temperatur vid drift | 10 - 32,5 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 373 mm |
| Djup | 122 mm |
| Höjd | 281 mm |
| Vikt | 1,38 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 373 mm |
| Låddjup | 122 mm |
| Förpackningens höjd | 281 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,91 kg |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 patron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1131 x 998 x 1268 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1130,3 x 998,2 x 1267,5 mm (44.5 x 39.3 x 49.9"); 1130,3 x 998,2 x 1267,5 mm (44.5 x 39.3 x 49.9") |
| Maximalt antal staplade kartonger | 12 styck |
| Pallstorlek (EU) | 1133 x 752 x 992 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallvikt (imperial) | 203,4 kg (448.4 lbs); 203,4 kg (448.4 lbs) |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 24 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 18 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 96 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Produkter per lastpall | 96 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 54 styck |
| Lastpallens totalbredd | 113,1 cm; 113,1 cm |
| Lastpallens totallängd | 99,8 cm; 99,8 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 126,8 cm; 126,8 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 203,9 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 123,6 kg |