HP 94A
svart - original - LaserJet - tonerkassett (CF294A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 94 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Pro M118, M148; HP 94 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Pro M118, M148 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 1200 sidor |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| OEM-kod | CF294A; CF294A |
| Ursprungsland | Japan, USA |
| HP segment | Business; Business |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 10 - 32,5 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 358 mm |
| Djup | 108 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Vikt | 270 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 358 mm |
| Låddjup | 108 mm |
| Förpackningens höjd | 135 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 490 g |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | laser; Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 patron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1100 x 940 x 1220 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1099,8 x 939,8 x 1219,2 mm (43.3 x 37 x 48"); 1099,8 x 939,8 x 1219,2 mm (43.3 x 37 x 48") |
| Pallstorlek (EU) | 1100 x 800 x 1091 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallvikt (imperial) | 122,5 kg (270 lbs); 122,5 kg (270 lbs) |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 26 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 22 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 208 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Produkter per lastpall | 208 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 154 styck |
| Lastpallens totalbredd | 110 cm; 110 cm |
| Lastpallens totallängd | 94 cm; 94 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 122 cm; 122 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 123 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 96 kg |