AOC Gaming Q27G42XNE skärm - WLED - 27" - VESA Adaptive-Sync - Fast VA - 0.5ms,1ms
QHD 2560x1440
Tillverkare: AOC
Produktnummer: Q27G42XNE
EAN: 4038986642613
Artikelnummer: F25269783
AOC Gaming Q27G42XNE skärm &#45 WLED &#45 27" &#45 VESA Adaptive-Sync &#45 Fast VA &#45 0.5ms,1ms
Tillverkare: AOC
Produktnummer: Q27G42XNE
EAN: 4038986642613
Artikelnummer: F25269783
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.747,20 exkl. moms)
(1.747,20 exkl. moms)
Produktnummer: Q27G42XNE
AOC Gaming Q27G42XNE Skärm - Imponerande spelupplevelse på en 27 tum skärm!
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp Fast VA
Responstid (MPRT) 0,5 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 5000:1
Max uppdateringsfrekvens 180 hz
Antal färger 16,7 miljoner färger
Pixeltäthet 108,7 ppi
Horisontell avsökningsfrekvens 30 - 270 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 48 - 180 hz
Diagonal skärmstorlek 68,58 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-täckning (typisk) 127,8%
Adobe RGB-täckning 89,2%
DCI-P3-täckning 93,1%
Prestanda
AMD FreeSync-uppdateringsfrekvens, intervall 48 - 310 hz
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Hörlursutgångar Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Antal OSD språk 19
LED-indikatorer Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 21 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 34 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 27 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 613,9 mm
Djup (med stativ) 197,6 mm
Höjd (med stativ) 449,6 mm
Vikt (med stativ) 3,7 kg
Bredd (utan stativ) 613,9 mm
Djup (utan stativ) 51 mm
Höjd (utan stativ) 366,3 mm
Vikt (utan stativ) 3,31 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 690 mm
Låddjup 126 mm
Förpackningens höjd 454 mm