Produktnummer: Q27B35S3
EAN: 4038986182768
Artikelnummer: F25347558
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
AOC skärm &#45 27"
Tillverkare: AOC
Produktnummer: Q27B35S3
EAN: 4038986182768
Artikelnummer: F25347558
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.536,00 exkl. moms)
(1.536,00 exkl. moms)
Tillverkare: AOC
Produktnummer: Q27B35S3
Immersiv bildkvalitet upplevande med AOC 27\" skärm
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Quad HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Typ av bakgrundsbelysning W-LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Responstid (MPRT) Ja
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1500:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 20000000:1
Max uppdateringsfrekvens 120 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,2331 x 0,2331 mm
Pixeltäthet 109 ppi
Bildstorlek horisontalt 59,8 cm
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
Diagonal skärmstorlek 68,6 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Ytans hårdhet 3H
sRGB-täckning (typisk) 102,4%
NTSC-täckning (typisk) 89,3%
Adobe RGB-täckning 87%
BT.2020-täckning 59,4%
DCI-P3-täckning 81,5%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Stöd för VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Windows-operativsystem som stöds Windows 10, Windows 11
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Hem
Produktens färg Svart
Ramlös design Ja
Främre infattning Svart
Löstagbart stativ Ja
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 23°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 19
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 21 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 27 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 22 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 2298702
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 616 mm
Djup (med stativ) 191,9 mm
Höjd (med stativ) 447,4 mm
Vikt (med stativ) 3,06 kg
Djup (utan stativ) 35,9 mm
Höjd (utan stativ) 358,8 mm
Vikt (utan stativ) 2,84 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 690 mm
Låddjup 124 mm
Förpackningens höjd 480 mm