Produktnummer: 90LM055J-B02170
EAN: 4711081874997
Artikelnummer: F23469356
ASUS VA27ECPSN skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM055J-B02170
EAN: 4711081874997
Artikelnummer: F23469356
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(2.136,80 exkl. moms)
(2.136,80 exkl. moms)
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM055J-B02170
Med en uppdateringsfrekvens på 75Hz kan du se alla rörelser på skärmen med otrolig skärpa och utan någon märkbar fördröjning. Oavsett om du spelar de senaste spelen eller tittar på actionfyllda filmer, kommer du att kunna uppleva varje detalj i full HD-upplösning på 1920x1080.
Display
Skärm diagonal 27"
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 75 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,311 x 0,311 mm
Bildstorlek horisontalt 597.89 mm
Bildstorlek vertikalt 336.31 mm
Horisontell avsökningsfrekvens 30 - 84 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 48 - 75 hz
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB typ A-portar nedströms 3
Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 150 mm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Svängbara Ja
Hållare -180 - 180°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 35°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 20 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 20 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0.3 W
Strömförbrukning i PowerSave läge 0.5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1309699
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 612.42 mm
Djup (med stativ) 226.3 mm
Höjd (med stativ) 373.33 mm
Vikt (med stativ) 6.48 kg
Bredd (utan stativ) 612.42 mm
Djup (utan stativ) 47.2 mm
Höjd (utan stativ) 367.03 mm
Vikt (utan stativ) 3.64 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 680 mm
Låddjup 170 mm
Förpackningens höjd 475 mm