ASUS VA32UQSB skärm - LED-bakgrundsbelysning - 32" - IPS - 4ms
4K 3840x2160 vid 60Hz
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: VA32UQSB
EAN: 4711081965602
Artikelnummer: F23475105
ASUS VA32UQSB skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 32" &#45 IPS &#45 4ms
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: VA32UQSB
EAN: 4711081965602
Artikelnummer: F23475105
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(4.838,40 exkl. moms)
(4.838,40 exkl. moms)
Produktnummer: VA32UQSB
Njut av en produktiv arbetsdag med Asus VA32UQSB Business Ultrabred IPS-skärm
Display
Skärm diagonal 80 cm (31.5")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
Typ av bakgrundsbelysning LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,073 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,182 x 0,182 mm
Bildstorlek horisontalt 69,7 cm
Bildstorlek vertikalt 39,2 cm
Horisontell avsökningsfrekvens 110 - 140 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 24 - 60 hz
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Löstagbart stativ Ja
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB typ A-portar nedströms 2
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 15 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Svängbara Ja
Hållare -180 - 180°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 25°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 32 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 41 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 30 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Strömförbrukning i PowerSave läge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1392009
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 714,6 mm
Djup (med stativ) 264,9 mm
Höjd (med stativ) 594,1 mm
Vikt (med stativ) 9,34 kg
Bredd (utan stativ) 714,6 mm
Djup (utan stativ) 53 mm
Höjd (utan stativ) 423,7 mm
Vikt (utan stativ) 6,22 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 794 mm
Låddjup 218 mm
Förpackningens höjd 512 mm