Produktnummer: 90LM0540-B01371
EAN: 4711387754122
Artikelnummer: F25230743
ASUS VA24DQFS skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms,1ms
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM0540-B01371
EAN: 4711387754122
Artikelnummer: F25230743
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(1.786,40 exkl. moms)
(1.786,40 exkl. moms)
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM0540-B01371
Njut av livliga färger med ASUS VA24DQFS skärm!
Med en snabb 5ms / 1ms responstid och en imponerande Full HD-upplösning på 1920x1080 vid 100Hz, kommer du att uppleva smidig och kristallklar bildkvalitet utan suddighet eller störningar. Oavsett om du redigerar foton, tittar på filmer eller spelar dina favoritspel, kommer denna skärm att leverera enastående prestanda varje gång.
Display
Skärm diagonal 23.8"
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 1 ms
Responstid (MPRT) 1 ms
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 3000:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,2745 x 0,2745 mm
Bildstorlek horisontalt 527.04 mm
Bildstorlek vertikalt 296.46 mm
Horisontell avsökningsfrekvens 30 - 110 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 48 - 100 hz
Diagonal skärmstorlek 61 cm
Färgområdesstandard sRGB
Färgomfång 99%
Låg blåljus-teknik Ja
Spelläge Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Ramlös design Ja
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB typ A-portar nedströms 2
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
PC-ljud in Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 130 mm
Svängbara Ja
Hållare -180 - 180°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 35°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) C
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 12 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 11 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0.3 W
Strömförbrukning i PowerSave läge 0.5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 2009230
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 539.7 mm
Djup (med stativ) 211.2 mm
Höjd (med stativ) 457 mm
Vikt (med stativ) 5.1 kg
Bredd (utan stativ) 539.7 mm
Djup (utan stativ) 54.1 mm
Höjd (utan stativ) 325.1 mm
Vikt (utan stativ) 3.35 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 668 mm
Låddjup 416 mm
Förpackningens höjd 137 mm