Produktnummer: 90LM0A3H-B01O70
EAN: 4711387634561
Artikelnummer: F25040569
ASUS ZenScreen skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM0A3H-B01O70
EAN: 4711387634561
Artikelnummer: F25040569
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(4.498,40 exkl. moms)
(4.498,40 exkl. moms)
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM0A3H-B01O70
ASUS ZenScreen skärm - Enastående bildkvalitet och smidig bärbarhet
Den stora 27-tums IPS-skärmen ger en bred betraktningsvinkel och levande färger som verkligen framhäver dina filmer, bilder och spel. Upptäck detaljer och nyanser som du aldrig tidigare sett med en imponerande upplösning på UHD 3840x2160 vid 60Hz.
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (max) 400 cd/m²
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 100000000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,073 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,155 x 0,155 mm
Bildstorlek horisontalt 59,7 cm
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
Horisontell avsökningsfrekvens 30 - 160 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 40 - 60 hz
Diagonal skärmstorlek 69 cm
HDR-stöd Ja
Färgområdesstandard sRGB
Färgomfång 99%
Låg blåljus-teknik Ja
Installerat operativsystem Android 11
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Smart
Produktens färg Grå
Fötter färg Grå
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 2.0
Antal USB typ A-portar nedströms 2
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
HDCP-version 2.2
Nätverk
Wi-Fi Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Produktvikt (oz) Nej
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 10 cm
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 18°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 26 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 38 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 30 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Strömförbrukning i PowerSave läge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 2052516
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 613,5 mm
Djup (med stativ) 170 mm
Höjd (med stativ) 509,1 mm
Vikt (med stativ) 6 kg
Bredd (utan stativ) 613 mm
Djup (utan stativ) 46 mm
Höjd (utan stativ) 390 mm
Vikt (utan stativ) 4,8 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 688 mm
Låddjup 469 mm
Förpackningens höjd 148 mm