AOC Value-line CU34V5CW/BK skärm - WLED - 34" - AMD FreeSync - VA - 4ms,1ms
WQHD 3440x1440 vid 100Hz
Tillverkare: AOC
Produktnummer: CU34V5CW/BK
EAN: 4038986110273
Artikelnummer: F23009148
AOC Value-line CU34V5CW/BK skärm &#45 WLED &#45 34" &#45 AMD FreeSync &#45 VA &#45 4ms,1ms
Tillverkare: AOC
Produktnummer: CU34V5CW/BK
EAN: 4038986110273
Artikelnummer: F23009148
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(3.659,20 exkl. moms)
(3.659,20 exkl. moms)
Produktnummer: CU34V5CW/BK
AOC Value-line CU34V5CW/BK - Böjd 34\" LED-skärm för en fantastisk visuell upplevelse
Upplev en helt ny nivå av visuella upplevelser med AOC Value-line CU34V5CW/BK LED-skärm, som kommer att förbättra din arbetsplats eller underhållningsupplevelse. Denna böjda AOC-skärm, med 34\" bildskärm och upplösning på 3440 x 1440, bjuder på kristallklar bildkvalitet och en uppdateringsfrekvens på 100Hz som garanterar en smidig och förstklassig visualisering.
Display
Skärm diagonal 86,4 cm (34")
Upplösning 3440 x 1440 pixlar
HD-typ Wide Quad HD
Native bildförhållande 21:9
Skärmtyp LED
Paneltyp VA
LED-bakgrundsbelysning Ja
Typ av bakgrundsbelysning W-LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Responstid (MPRT) Ja
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 1500R
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 20000000:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,23175 x 0,23175 mm
Pixeltäthet 110 ppi
Diagonal skärmstorlek 86,4 cm
Ytans hårdhet 6H
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync
Snabb laddning Ja
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Inbyggda högtalare Ja
Megapixel 2 MP
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Ja
Design
Positionering på marknaden Hem
Produktens färg Svart
Ramlös design Ja
Främre infattning Svart
Löstagbart stativ Ja
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Typ av USB-port uppströms USB Type-C
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ C-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 4
Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 65 W
DVI-port Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
Inbyggd KVM-switch Nej
Strömingång Ja
Mobile High-Definition Link (MHL) Nej
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 13 cm
Svängarm Nej
Svängbara Ja
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel 3 - 21°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 19
LED-indikatorer Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 34 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 35 kWh
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V