Produktnummer: 34GN850P-B.AEU
EAN: 8806091970596
Artikelnummer: F23400649
LG UltraGear 34GN850P-B skärm &#45 Kant-LED &#45 34" &#45 NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium &#45 Nano IPS &#45 1ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34GN850P-B.AEU
EAN: 8806091970596
Artikelnummer: F23400649
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 06/06-2026
(10.588,00 exkl. moms)
(10.588,00 exkl. moms)
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34GN850P-B.AEU
LG LCD 34GN850P - För en ultimat visuell upplevelse
Display
Skärm diagonal 86,4 cm (34")
Upplösning 3440 x 1440 pixlar
HD-typ UltraWide Quad HD
Native bildförhållande 21:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 400 cd/m²
Svarstid (medel) Ja
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmytskikt Mätt
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 1900R
Videolägen som stöds 240p, 360p, 480p, 540p, 720p, 1080p, 1440p
Bildförhållande 21:9
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 160 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,2325 x 0,2325 mm
Diagonal skärmstorlek 86,7 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 400
DDC/CI Nej
Färgdjup 10 bit
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 98%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync Premium
Snabb laddning Nej
ConnectShare (USB) Ja
Stöd för VESA Adaptive Sync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Spelläge Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Renoverad Nej
Färgnamn Black
Ramlös design Ja
Löstagbart stativ Ja
Upplyst monitorstativ Nej
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Typ av USB-port uppströms USB Typ B
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort Nej
USB-strömleverans Nej
USB Touch port Nej
DVI-port Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Ljudanslutning Nej
Ljudutgång Ja
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
Uttag för mikrofon/linje in Nej
PC-ljud in Ja
OPS-modulplats Nej
Inbyggd KVM-switch Nej
HDCP Nej
Nätverk
Wi-Fi Nej
Wi-Fi Direct Nej
Bluetooth Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Fjärrstyrd Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Förbättrad kabelhantering Ja
Produktvikt (oz) Nej
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 11 cm
Svängarm Nej
Svängbara Nej
Lutningsjustering Ja
Bild-i-bild Nej
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 18
Plug & Play-kompatibel Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 32 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 63 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 72 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 82 W
Strömförbrukning (genomsnitt) 77 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1364254
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 819,2 mm
Djup (med stativ) 312,2 mm
Höjd (med stativ) 574,1 mm
Vikt (med stativ) 7,6 kg
Bredd (utan stativ) 819,2 mm
Djup (utan stativ) 104,4 mm
Höjd (utan stativ) 361,6 mm
Vikt (utan stativ) 5,5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 979 mm
Låddjup 245 mm
Förpackningens höjd 521 mm