LG 24BA450-B skärm - LED-bakgrundsbelysning - 24" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 24BA450-B
EAN: 8806096097748
Artikelnummer: F24890588
LG 24BA450-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 24BA450-B
EAN: 8806096097748
Artikelnummer: F24890588
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 06/06-2026
(1.984,80 exkl. moms)
(1.984,80 exkl. moms)
Produktnummer: 24BA450-B
Lyxigt visuell njutning med LG 24BA450-B skärm
Display
Skärm diagonal 60,5 cm (23.8")
Native bildförhållande 16:9
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 200 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1300:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,2745 x 0,2745 mm
Diagonal skärmstorlek 60,4 cm
HDR-stöd Nej
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
Flimmerfriteknik Ja
smarta funktioner Energisparande
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Produktens färg Svart
Löstagbart stativ Ja
Anslutningar
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 15 cm
Svängbara Ja
Hållare -45 - 45°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 21°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 18
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) D
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 13 kWh
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Ingående ström 2.2 A
AC-adapter, nätspänning 19 V
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1967640
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 538,6 mm
Djup (med stativ) 239,9 mm
Höjd (med stativ) 508,9 mm
Bredd (utan stativ) 538,6 mm
Djup (utan stativ) 50,8 mm
Höjd (utan stativ) 319,8 mm