ViewSonic VG2409-MHDU-2
Tillverkare: Viewsonic
Produktnummer: VS20138
EAN: 0766907028775
Artikelnummer: F25220803
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
ViewSonic VG2409-MHDU-2
Tillverkare: Viewsonic
Produktnummer: VS20138
EAN: 0766907028775
Artikelnummer: F25220803
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.437,60 exkl. moms)
(2.437,60 exkl. moms)
Förhöj din arbetsplats med ViewSonic VG2409-MHDU-2! Denna skärm levererar en imponerande visuell upplevelse med kristallklar bildkvalitet. Med en upplösning på 1920x1080 och en blixtsnabb uppdateringsfrekvens på 144 Hz erbjuder den smidiga bilder och en sömlös användarupplevelse.
Display
Skärm diagonal 60,5 cm (23.8")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1300:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 50000000:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,275 x 0,275 mm
Diagonal skärmstorlek 61 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgdjup 8 bit
sRGB-täckning (typisk) 104%
NTSC-täckning (typisk) 72%
Prestanda
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 5 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Hem
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ C-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 13 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Svängbara Ja
Hållare 0 - 360°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -3,5 - 28°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 17 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 22 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 24 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Intern
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 90%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 539,7 mm
Djup (med stativ) 233,3 mm
Höjd (med stativ) 519,9 mm
Vikt (med stativ) 5,6 kg
Bredd (utan stativ) 539,7 mm
Djup (utan stativ) 50,9 mm
Höjd (utan stativ) 323,2 mm
Vikt (utan stativ) 3,5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 622 mm
Låddjup 144 mm
Förpackningens höjd 520 mm