LG 24BA850-B skärm - LED-bakgrundsbelysning - 24" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 vid 100Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 24BA850-B
EAN: 8806096207109
Artikelnummer: F24922694
LG 24BA850-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 24BA850-B
EAN: 8806096207109
Artikelnummer: F24922694
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 06/06-2026
(3.023,20 exkl. moms)
(3.023,20 exkl. moms)
Produktnummer: 24BA850-B
Immersiv visningsupplevelse med 24-tums LG-skärm med LED-bakgrundsbelysning
Upplev fängslande bildkvalitet med LG 24BA850-B-skärmen, utrustad med IPS-teknologi för skarpa och exakta färger. Se varje detalj i Full HD 1920x1080-upplösning vid en imponerande 100Hz uppdateringsfrekvens.
Display
Skärm diagonal 60,5 cm (23.8")
Native bildförhållande 16:9
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Grafikupplösningar som stöds 1920 x 1080 (HD 1080)
Kontrastförhållande (medel) 1300:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,2745 x 0,2745 mm
Diagonal skärmstorlek 60,4 cm
Färgdjup 8 bit
Färgområdesstandard sRGB
Färgomfång 99%
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Megapixel 2 MP
Inbyggd mikrofon Ja
Inbyggd kamera Ja
Design
Produktens färg Svart
Löstagbart stativ Ja
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Typ av USB-port uppströms USB Type-A
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 4
Antal USB typ C-portar nedströms Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar 2
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 15 cm
Svängarm Ja
Svängbara Ja
Hållare -45 - 45°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 21°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 18
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) D
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 13 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 14,8 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 539,6 mm
Djup (med stativ) 250 mm
Höjd (med stativ) 517,5 mm
Vikt (med stativ) 6,7 kg
Bredd (utan stativ) 539,6 mm
Djup (utan stativ) 50 mm
Höjd (utan stativ) 323 mm
Vikt (utan stativ) 3,9 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 613 mm
Låddjup 491 mm
Förpackningens höjd 184 mm