Produktnummer: 27TQ615S-PZ.AEU
EAN: 8806091585899
Artikelnummer: F23184931
LG 27TQ615S-PZ skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS &#45 14ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27TQ615S-PZ.AEU
EAN: 8806091585899
Artikelnummer: F23184931
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(2.098,40 exkl. moms)
(2.098,40 exkl. moms)
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27TQ615S-PZ.AEU
LG 27TQ615S-PZ Skärm - Knivskarp Bildkvalitet - Smidig Spelupplevelse
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
HD-typ Full HD
Skärmtyp LED
Skärmform Platt
Native bildförhållande 16:9
Svarstid (medel) 14 ms
Ljusstyrka 250 cd/m²
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Kontrast
Antal färger 16,7 miljoner färger
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
Diagonal skärmstorlek 68,6 cm
TV tuner
Typ av tuner Digital
Digitalt signalformatsystem DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Smart-TV
Smart-TV Ja
Internet-TV Ja
Installerat operativsystem WebOS
Operativsystemversion 22
Stöd för Apple AirPlay 2 Ja
HbbTV Ja
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-version 2.0
smarta funktioner Bio, Filmmaker, Spel, Idrott, Standard, Livlig
Audio
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Equalizer Ja
Ljudlägen AI Sound
Automatisk volymjustering Ja
Nätverk
Wi-Fi Ja
Bluetooth Ja
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Miracast Ja
Webbläsare Ja
Design
Produktens färg Svart
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75 mm
Rullbar skärm Nej
Prestanda
Spelläge Ja
Anslutningar
HDCP Ja
PC-In (D-Sub) Nej
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Antal USB 2.0 anslutningar Ja
Digital optisk utgång för ljud Ja
Vanligt gränssnitt (CI) Ja
Antal HDMI-portar 2
Strömtillförsel
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 22 kWh
Energieffektivitetsskalning A till G
Certifikat
Certifiering CE
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 612 mm
Djup (med stativ) 152,5 mm
Höjd (med stativ) 423,1 mm
Vikt (med stativ) 3,75 kg
Bredd (utan stativ) 612 mm
Djup (utan stativ) 73,9 mm
Höjd (utan stativ) 368,5 mm
Vikt (utan stativ) 3,5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 748 mm
Låddjup 160 mm
Förpackningens höjd 447 mm