LG 34GX900A-B computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD OLED Sort
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34GX900A-B.AEU
EAN: 8806096492499
Artikelnummer: F25397721
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34GX900A-B.AEU
EAN: 8806096492499
Artikelnummer: F25397721
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(7.681,60 exkl. moms)
(7.681,60 exkl. moms)
Produktnummer: 34GX900A-B.AEU
Display
Skärm diagonal 86,4 cm (34")
Native bildförhållande 21:9
Skärmtyp OLED
Paneltyp OLED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 275 cd/m²
Svarstid (medel) 0,03 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 800R
Kontrastförhållande (medel) 1500000:1
Max uppdateringsfrekvens 240 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,231 x 0,231 mm
Pixeltäthet 110 ppi
Diagonal skärmstorlek 86,2 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgdjup 10 bit
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 98,5%
DCI-P3-täckning 94%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Stöd för VESA Adaptive Sync Ja
Spelläge Ja
smarta funktioner Energisparande
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 14 W
Inbyggda högtalare Ja
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
Antal USB typ C-portar nedströms Ja
Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 65 W
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.3
Nätverk
Wi-Fi Nej
Bluetooth Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Förbättrad kabelhantering Ja
Lutningsjustering Ja
Bild-i-bild Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 32 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 36 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 43,33 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 2293841
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 784,1 mm
Djup (med stativ) 291,8 mm
Höjd (med stativ) 580,4 mm
Vikt (med stativ) 10,4 kg
Bredd (utan stativ) 784,1 mm
Djup (utan stativ) 167,1 mm
Höjd (utan stativ) 358,3 mm
Vikt (utan stativ) 6,2 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 927 mm
Låddjup 550 mm
Förpackningens höjd 295 mm