LG 34WQ650-W skärm - LED-bakgrundsbelysning - 34" - AMD FreeSync - IPS - 5ms,1ms
UWFHD 2560x1080 vid 100Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34WQ650-W
EAN: 8806091618702
Artikelnummer: F23219496
LG 34WQ650-W skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 34" &#45 AMD FreeSync &#45 IPS &#45 5ms,1ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34WQ650-W
EAN: 8806091618702
Artikelnummer: F23219496
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(3.281,60 exkl. moms)
(3.281,60 exkl. moms)
Produktnummer: 34WQ650-W
Display
Skärm diagonal 34"
Upplösning 2560 x 1080 pixlar
HD-typ WFHD
Native bildförhållande 21:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 400 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 700:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,312 x 0,31 mm
Diagonal skärmstorlek 86.6 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard sRGB
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 14 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Ja
Design
Positionering på marknaden Hem
Produktens färg Silver, Vit
Fötter färg Silver
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Typ av USB-port uppströms USB Type-C
Antal portar uppströms Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar Ja
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Lutningsjustering Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 31 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 41 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 35 W
Strömförbrukning (max) 39 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0.3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1158052
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 816.5 mm
Djup (med stativ) 260 mm
Höjd (med stativ) 568.3 mm
Vikt (med stativ) 7.9 kg
Bredd (utan stativ) 816.5 mm
Djup (utan stativ) 45.5 mm
Höjd (utan stativ) 365.3 mm
Vikt (utan stativ) 6 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 940 mm
Låddjup 219 mm
Förpackningens höjd 516 mm