Produktnummer: 27U730A-B
EAN: 8806096506806
Artikelnummer: F25348812
LG Electronics Skärm
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27U730A-B
EAN: 8806096506806
Artikelnummer: F25348812
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.758,40 exkl. moms)
(2.758,40 exkl. moms)
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27U730A-B
Multimedia
Antal talare 2
Inbyggda högtalare Ja
Uteffekt (RMS) 5 W
Prestanda
Flimmerfriteknik Ja
smarta funktioner Energisparande
Övrigt
Varumärkesspecifika teknologier Black Stabilizer
Anslutningar
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar 1
DisplayPort-version 1,4
Antal USB typ A-portar nedströms 1
Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
Antal USB typ C-portar nedströms 2
USB-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Hörlursutgång Ja
Strömtillförsel
Nätaggregatstyp Extern
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
AC-adapter, nätspänning 20 V
Ingående ström 9 A
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Design
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Ergonomi
Lutningsjustering Ja
Svängbara Ja
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 613,5 mm
Djup (med stativ) 253,2 mm
Höjd (med stativ) 539,2 mm
Bredd (utan stativ) 613,5 mm
Djup (utan stativ) 45,4 mm
Höjd (utan stativ) 363,5 mm
Vikt (med stativ) 7,7 kg
Vikt (utan stativ) 5,1 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 694 mm
Låddjup 217 mm
Förpackningens höjd 451 mm
Vikt inkl. förpackning 10,4 kg
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27 in)
Diagonal skärmstorlek 68,4 cm
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
Skärmtyp IPS
Native bildförhållande 16:9
Bildpunktavstånd 0,0518 x 0,1554 mm
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Ljusstyrka 240 cd/m²
Färgomfång DCI-P3 90%
DCI-P3-täckning DCI-P3 86%
Antal färger 1,07 miljarder färger
Färgdjup 10bit (8bit+FRC)
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Kontrastförhållande (minimum) 700:1
Svarstid (medel) 5 ms
Max uppdateringsfrekvens 60 Hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) Ja
Stor arbetsyta för effektivt multitasking
Teknik för vardagens behov
  • 27 tums bildskärm — ger gott om utrymme för dokument och webbsidor
  • Bildförhållande 16:9 — standardformat som passar de flesta moderna program och videor
  • Uppdateringsfrekvens på 60 Hz — levererar en stabil och jämn bildåtergivning