LG 27BA45QB-B skärm - LED-bakgrundsbelysning - 27"
2560x1440
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BA45QB-B
EAN: 8806096270240
Artikelnummer: F25151412
LG 27BA45QB-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27"
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BA45QB-B
EAN: 8806096270240
Artikelnummer: F25151412
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.086,40 exkl. moms)
(2.086,40 exkl. moms)
Produktnummer: 27BA45QB-B
LG 27BA45QB-B Skärm - Kraftfull LED-bakgrundsbelysning för en imponerande visuell upplevelse!
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ 2K
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Nej
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (max) 350 cd/m²
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmytskikt Mätt
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Grafikupplösningar som stöds 2560 x 1440
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 75 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Svarstid (min) 5 ms
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgdjup 8 bit
Färgområdesstandard sRGB
Färgomfång 98%
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Spelläge Nej
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 5 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Främre infattning Svart
Löstagbart stativ Nej
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0a
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Ljudanslutning Nej
Ljudutgång Ja
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
Uttag för mikrofon/linje in Nej
PC-ljud in Nej
Inbyggd KVM-switch Nej
HDCP Ja
HDCP-version 2.0
Nätverk
Wi-Fi Nej
Wi-Fi Direct Nej
Bluetooth Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Förbättrad kabelhantering Ja
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 15 cm
Svängarm Ja
Svängbara Ja
Hållare 45 - 45°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel 5 - 21°
Bild-i-bild Ja
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Plug & Play-kompatibel Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) D
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 16,9 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 28,6 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 16,9 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V