LG 29U511A-B computerskærm 73,7 cm (29") 2560 x 1080 pixel WFHD LCD Sort
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 29U511A-B
EAN: 8806096534601
Artikelnummer: F25362534
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 29U511A-B
EAN: 8806096534601
Artikelnummer: F25362534
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(1.768,80 exkl. moms)
(1.768,80 exkl. moms)
Produktnummer: 29U511A-B
Display
Skärm diagonal 73,7 cm (29")
Upplösning 2560 x 1080 pixlar
HD-typ WFHD
Native bildförhållande 21:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Nej
Typ av bakgrundsbelysning Edge-Lit
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,26 x 0,26 mm
Pixeltäthet 96 ppi
Diagonal skärmstorlek 73 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgdjup 24 bit
Färgområdesstandard sRGB
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Typ av AMD FreeSync FreeSync
Stöd för VESA Adaptive Sync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Kontor
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-utgångens version 1.4
Hörlursutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Nätverk
Wi-Fi Nej
Bluetooth Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Förbättrad kabelhantering Ja
Höjdjustering Nej
Svängarm Nej
Svängbara Ja
Lutningsjustering Ja
Skärmgränssnitt (OSD) Nej
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) F
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 20 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 22 kWh
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 2329253
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 688,5 mm
Djup (med stativ) 220 mm
Höjd (med stativ) 408,7 mm
Vikt (med stativ) 5,1 kg
Bredd (utan stativ) 688,5 mm
Djup (utan stativ) 76,9 mm
Höjd (utan stativ) 313,4 mm
Vikt (utan stativ) 4 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 781 mm
Låddjup 132 mm
Förpackningens höjd 391 mm