LG 39" 39GX900A-B
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 39GX900A-B
EAN: 8806096497760
Artikelnummer: F25348835
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
LG 39" 39GX900A-B
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 39GX900A-B
EAN: 8806096497760
Artikelnummer: F25348835
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(11.083,20 exkl. moms)
(11.083,20 exkl. moms)
Produktnummer: 39GX900A-B
Ultrahög bildkvalitet för krävande gaming
OLED-panel med 240 Hz och 0,03 ms responstid
  • 0,03 ms GTG responstid minimerar eftersläpningar och ghosting i snabba sekvenser
  • 240 Hz uppdateringsfrekvens ger en extremt flytande bildupplevelse
  • Wide Quad HD-upplösning (3440 x 1440) erbjuder hög detaljrikedom på en 39 tums yta
  • 800R kurvatur omsluter synfältet för ökad inlevelse och ergonomi
  • DisplayHDR 400 True Black ger hög kontrast och exakt återgivning av mörka partier
  • 98,5 % DCI-P3 färgrymd säkerställer att färger återges korrekt och livfullt
  • 1,07 miljarder färger möjliggör mjuka övergångar och hög visuell precision
Flexibel installation och användning
Skärmen är anpassad för gaming men fungerar även för multitasking tack vare Picture-in-Picture. Den är utrustad med höjdjustering för att optimera arbetsställningen. För alternativ montering finns stöd för VESA-standard 100 x 100 mm. Den svarta ytan och den böjda designen gör att den passar in i moderna datoruppsättningar. Kompatibiliteten med HDR10 gör att den fungerar med ett brett utbud av moderna grafikkort och konsoler. Enheten levereras i färgen svart.
Display
Skärm diagonal 99,1 cm (39")
Upplösning 3440 x 1440 pixlar
HD-typ Wide Quad HD
Native bildförhållande 21:9
Skärmtyp OLED
Paneltyp OLED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 275 cd/m²
Svarstid (medel) 0,03 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 800R
Kontrastförhållande (medel) 1500000:1
Max uppdateringsfrekvens 240 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,266 x 0,266 mm
Pixeltäthet 96 ppi
Diagonal skärmstorlek 99,1 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 94%
DCI-P3-täckning 98,5%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Stöd för VESA Adaptive Sync Ja
Spelläge Ja
smarta funktioner Energisparande
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 14 W
Inbyggda högtalare Ja
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
Antal USB typ C-portar nedströms Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Förbättrad kabelhantering Ja
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 11 cm
Svängbara Ja
Lutningsjustering Ja
Bild-i-bild Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 38 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 41 kWh
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 2293855
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 887,8 mm
Djup (med stativ) 322,8 mm
Höjd (med stativ) 605,7 mm
Vikt (med stativ) 11,4 kg
Bredd (utan stativ) 887,8 mm
Djup (utan stativ) 198 mm
Höjd (utan stativ) 404,4 mm
Vikt (utan stativ) 7,3 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 985 mm
Låddjup 550 mm
Förpackningens höjd 338 mm