Produktnummer: 27US500-W.AEU
EAN: 8806096167892
Artikelnummer: F25143198
LG UltraFine 27US500-W skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27US500-W.AEU
EAN: 8806096167892
Artikelnummer: F25143198
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.393,60 exkl. moms)
(2.393,60 exkl. moms)
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27US500-W.AEU
Fånga varje detalj med LG UltraFine 27US500-W-skärmen!
Med sin imponerande 4K UHD-upplösning vid 60Hz ger denna skärm dig en kristallklar bild. LED-bakgrundsbelysningen garanterar en jämn och energieffektiv ljusstyrka över hela skärmytan.
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,1554 x 0,1554 mm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 90%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Hem
Produktens färg Vit
Ramlös design Ja
Fötter färg Vit
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 15°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 26 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 34 kWh
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 613,5 mm
Djup (med stativ) 214,9 mm
Höjd (med stativ) 454,7 mm
Vikt (med stativ) 5,5 kg
Bredd (utan stativ) 613,5 mm
Djup (utan stativ) 45,4 mm
Höjd (utan stativ) 363,5 mm