Produktnummer: 27UQ850V-W.AEU
EAN: 8806084248466
Artikelnummer: F24839180
LG UltraFine 27UQ850V-W skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 AMD FreeSync &#45 IPS &#45 5ms
EU Energy Class F
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27UQ850V-W.AEU
EAN: 8806084248466
Artikelnummer: F24839180
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(4.412,00 exkl. moms)
(4.412,00 exkl. moms)
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27UQ850V-W.AEU
Med en imponerande upplösning på 4K vid 60Hz får du en kristallklar bildkvalitet som tar din arbetsuppgifter och multimediaupplevelser till en helt ny nivå. Den låga svarstiden på endast 5ms säkerställer att du kan njuta av snabba actionscener utan suddighet eller eftersläpning.
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 400 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 2000:1
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,1554 x 0,1554 mm
Diagonal skärmstorlek 68,47 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 400, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 98%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync
Flimmerfriteknik Ja
smarta funktioner Energisparande
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Hem
Produktens färg Vit
Upplyst monitorstativ Nej
Fötter färg Silver
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Svängarm Ja
Lutningsjustering Ja
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 26 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 44 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 54 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 157 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 613,9 mm
Djup (med stativ) 239,3 mm
Höjd (med stativ) 569,6 mm
Vikt (med stativ) 5,85 kg
Bredd (utan stativ) 613,9 mm
Djup (utan stativ) 44,3 mm
Höjd (utan stativ) 363,5 mm
Vikt (utan stativ) 4,05 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 696 mm
Låddjup 212 mm
Förpackningens höjd 496 mm