LG UltraFine 32UQ850V-W skärm - LED-bakgrundsbelysning - 32" - AMD FreeSync - IPS - 5ms
4K 3840x2160 vid 60Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32UQ850V-W
EAN: 8806084240866
Artikelnummer: F24734624
LG UltraFine 32UQ850V-W skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 32" &#45 AMD FreeSync &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32UQ850V-W
EAN: 8806084240866
Artikelnummer: F24734624
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(5.084,00 exkl. moms)
(5.084,00 exkl. moms)
Produktnummer: 32UQ850V-W
Utforska Ultimat Skärmprestanda med LG UltraFine 32UQ850V-W!
Display
Skärm diagonal 80 cm (31.5")
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 400 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 2000:1
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,18159 x 0,18159 mm
Diagonal skärmstorlek 80 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Antal USB typ A-portar nedströms 2
Antal USB typ C-portar nedströms Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.3
Hörlursutgång Ja
Inbyggd KVM-switch Ja
HDCP Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 11 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 20°
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 33 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 57 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 30,1 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1850789
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 714,5 mm
Djup (med stativ) 239,3 mm
Höjd (med stativ) 597,8 mm
Vikt (med stativ) 7,15 kg
Bredd (utan stativ) 714,5 mm
Djup (utan stativ) 44,6 mm
Höjd (utan stativ) 420,3 mm
Vikt (utan stativ) 5,3 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 821 mm
Låddjup 507 mm
Förpackningens höjd 213 mm