LG 27G411A-B computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27G411A-B.AEU
EAN: 8806096567449
Artikelnummer: F25422864
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27G411A-B.AEU
EAN: 8806096567449
Artikelnummer: F25422864
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.266,40 exkl. moms)
(1.266,40 exkl. moms)
Produktnummer: 27G411A-B.AEU
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Typ av bakgrundsbelysning LED, kantbelysning
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Responstid (MPRT) Ja
Skärmytskikt Mätt
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1500:1
Max uppdateringsfrekvens 144 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Svarstid (min) Ja
Bildpunktavstånd 0,3114 x 0,3114 mm
Pixeltäthet 82 ppi
Diagonal skärmstorlek 68,5 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgdjup 24 bit
Färgområdesstandard sRGB
Färgomfång 99%
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync
Stöd för VESA Adaptive Sync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Spelläge Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Renoverad Nej
Löstagbart stativ Ja
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.2
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Inbyggd KVM-switch Nej
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Nätverk
Wi-Fi Nej
Bluetooth Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Förbättrad kabelhantering Ja
Produktvikt (oz) Nej
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Skärmgränssnitt (OSD) Nej
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) F
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 20 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 22 kWh
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 2391926
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 611,5 mm
Djup (med stativ) 220 mm
Höjd (med stativ) 452,4 mm
Vikt (med stativ) 3,8 kg
Bredd (utan stativ) 611,5 mm
Djup (utan stativ) 38,5 mm
Höjd (utan stativ) 357,8 mm
Vikt (utan stativ) 2,9 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 690 mm
Låddjup 430 mm
Förpackningens höjd 141 mm