Produktnummer: TX152011E0100
Artikelnummer: F21868198
Neovo skärm
Neovo skärm
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: TX152011E0100
Artikelnummer: F21868198
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(6.439,20 exkl. moms)
(6.439,20 exkl. moms)
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: TX152011E0100
En högpresterande LED-skärm på 15 tum från Neovo
Beställ din Neovo LED-skärm - 15\" idag för en toppmodern upplevelse!
Display
Skärm diagonal 38,1 cm (15")
Upplösning 1024 x 768 pixlar
HD-typ XGA
Native bildförhållande 4:3
Skärmtyp LED
Paneltyp VA
Typ av bakgrundsbelysning LED
Pekskärm Ja
Pekskärmstyp Bordsskiva
Pekskärmsteknik Projekterat kapacitivt system
Touch-teknik Flerpunktsberöring
Antalet samtidiga beröringspunkter 10
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 800:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 160°
Synfältsvinkel (vertikal) 150°
Antal färger 16,78 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,297 x 0,297 mm
Horisontellt sökområde 31 - 61 kHz
Vertikalt sökområde 55 - 75 hz
Diagonal skärmstorlek 38,1 cm
Dimfaktor 25%
Ytans hårdhet 7H
Färgområdesstandard NTSC
NTSC-täckning (typisk) 60%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Drifttid (timmar/dagar) 24/7
Installerat operativsystem Windows 10
Windows-operativsystem som stöds Windows 10, Windows 7, Windows 8
Linux operativsystem som stöds Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Grå
Material, hölje Metall
Löstagbart stativ Ja
Glastjocklek 3,1 mm
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
USB Touch port Ja
Antal USB Touch-portar Ja
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 90°
Plug & Play-kompatibel Ja
LED-indikatorer Ja
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 8 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,6 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-adapter, nätspänning 12 V
Nätaggregatstyp Extern
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 456259
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 348,4 mm
Djup (med stativ) 214,2 mm
Höjd (med stativ) 312,7 mm
Vikt (med stativ) 4,6 kg
Bredd (utan stativ) 348,4 mm
Djup (utan stativ) 46,6 mm
Höjd (utan stativ) 276,4 mm
Vikt (utan stativ) 2,7 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 415 mm
Låddjup 290 mm
Förpackningens höjd 370 mm