Produktnummer: TX172011E0100
EAN: 4710739597264
Artikelnummer: F22855422
Neovo TX-1702 skärm
Neovo TX-1702 skärm
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: TX172011E0100
EAN: 4710739597264
Artikelnummer: F22855422
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(6.776,00 exkl. moms)
(6.776,00 exkl. moms)
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: TX172011E0100
Neovo TX-1702 - Full HD LED-skärm
Investera i en Neovo TX-1702 LED-skärm idag och höj din produktivitet till nya höjder!
Display
Skärm diagonal 43,2 cm (17")
Upplösning 1280 x 1024 pixlar
HD-typ SXGA
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp TN
Antalet samtidiga beröringspunkter 10
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 3 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 170°
Synfältsvinkel (vertikal) 160°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,264 x 0,264 mm
Horisontell avsökningsfrekvens 31 - 80 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 50 - 75 hz
Diagonal skärmstorlek 43,1 cm
Dimfaktor 25%
Ytans hårdhet 7H
Färgområdesstandard NTSC
NTSC-täckning (typisk) 72%
Installerat operativsystem Windows 10
Windows-operativsystem som stöds Windows 2000, Windows CE, Windows Vista, Windows XP
Mac-operativsystem som stöds Ja
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Material, hölje Metall
Glastjocklek 3,1 mm
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Typ av USB-port uppströms USB Typ B
Antal portar uppströms Ja
Antal Displayportar Ja
Hörlursutgång Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 10 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,8 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Nätaggregatstyp Extern
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 456260
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 380 mm
Djup (med stativ) 343,4 mm
Höjd (med stativ) 214,2 mm
Vikt (med stativ) 5,8 kg
Bredd (utan stativ) 380 mm
Djup (utan stativ) 318 mm
Höjd (utan stativ) 49,5 mm
Vikt (utan stativ) 3,9 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 450 mm
Låddjup 418 mm
Förpackningens höjd 277 mm