Produktnummer: 32B1U3900/00
EAN: 8721038001211
Artikelnummer: F25111790
Philips 32B1U3900 skärm &#45 WLED &#45 32" &#45 VA &#45 4ms
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 32B1U3900/00
EAN: 8721038001211
Artikelnummer: F25111790
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(3.526,40 exkl. moms)
(3.526,40 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 32B1U3900/00
Display
Skärm diagonal 80 cm (31.5")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
LED-bakgrundsbelysning Ja
Typ av bakgrundsbelysning W-LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 3500:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 50000000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,18159 x 0,18159 mm
Pixeltäthet 140 ppi
Horisontellt sökområde 30 - 140 kHz
Vertikalt sökområde 23 - 75 hz
Bildstorlek horisontalt 69,7 cm
Bildstorlek vertikalt 39,2 cm
DDC/CI Ja
Dimfaktor 25%
Ytans hårdhet 3H
Färgområdesstandard NTSC, sRGB
sRGB-täckning (typisk) 122%
NTSC-täckning (typisk) 106%
Prestanda
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 6 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB typ C-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 4
Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Ljudutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4/2.2
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 18 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Svängbara Ja
Hållare -180 - 180°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 20°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Strömförbrukning (vanlig) 34,8 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Altitud vid drift 0 - 3658 m
Höjd över havet i avstängt läge 3658 - 12192 m
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 714 mm
Djup (med stativ) 280 mm
Höjd (med stativ) 631 mm
Vikt (med stativ) 11,5 kg
Bredd (utan stativ) 714 mm
Djup (utan stativ) 62 mm
Höjd (utan stativ) 422 mm
Vikt (utan stativ) 7,56 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 930 mm
Låddjup 186 mm
Förpackningens höjd 563 mm