Produktnummer: 24B2N3200J/00
EAN: 8721038002270
Artikelnummer: F25313435
Philips skärm &#45 WLED &#45 24"
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 24B2N3200J/00
EAN: 8721038002270
Artikelnummer: F25313435
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.478,40 exkl. moms)
(1.478,40 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 24B2N3200J/00
Display
Skärm diagonal 60,5 cm (23.8")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Typ av bakgrundsbelysning W-LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1500:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 50000000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande SmartContrast
Max uppdateringsfrekvens 120 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,2745 x 0,2745 mm
Pixeltäthet 93 ppi
Horisontellt sökområde 30 - 85 kHz
Vertikalt sökområde 48 - 75 hz
Bildstorlek horisontalt 52,7 cm
Bildstorlek vertikalt 29,6 cm
Horisontell avsökningsfrekvens 30 - 140 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 48 - 120 hz
Synk-på-grön (SOG) Ja
Diagonal skärmstorlek 60,47 cm
DDC/CI Ja
Dimfaktor 25%
Ytans hårdhet 3H
Färgdjup 8 bit
Färgområdesstandard NTSC, sRGB
sRGB-täckning (typisk) 110%
NTSC-täckning (typisk) 96%
sRGB Ja
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Komponent-video-sync Separat synk, Sync-on-green (SOG)
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Främre infattning Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Typ av USB-port uppströms USB Typ B
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 4
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Ljudanslutning Ja
Ljudutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 15 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Svängbara Ja
Hållare -180 - 180°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 30°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 21
Plug & Play-kompatibel Ja
LED-indikatorer Driftindikator, Stand-by
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) C
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 11 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 12,14 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Strömförbrukning i PowerSave läge 7,7 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Altitud vid drift 0 - 3658 m
Höjd över havet i avstängt läge 3658 - 12192 m
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 542 mm
Djup (med stativ) 228 mm
Höjd (med stativ) 499 mm
Vikt (med stativ) 5,57 kg
Bredd (utan stativ) 542 mm
Djup (utan stativ) 85 mm
Höjd (utan stativ) 320 mm
Vikt (utan stativ) 3,55 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 615 mm
Låddjup 139 mm
Förpackningens höjd 385 mm
Vikt inkl. förpackning 7,58 kg
Förpackningens innehåll
Stå ingår Ja
Kabel inkluderad AC, DisplayPort, HDMI
Bruksanvisning Ja
Hållbarhet
Hållbarhetscertifiering ENERGY STAR, EPEAT
Innehåller inte PVC/BFR
Övrigt
Typ av ytfinish Med textur
Certifikat för överensstämmelse RoHS
Adaptiv synkronisering Ja
(cdm) Programvara/funktion SmartControl
Bildförbättring SmartImage
Lättläst läge Ja
Medeltid mellan fel (MTBF) 70000 h
Återvinningsinformation
Återvinningsbart förpackningsmaterial 100%
Återvunnen post-konsument plast 85%