Produktnummer: ECD460B-BLK
Artikelnummer: F20980876
APG ECD460
Tillverkare: APG
Produktnummer: ECD460B-BLK
Artikelnummer: F20980876
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(1.305,60 exkl. moms)
(1.305,60 exkl. moms)
Tillverkare: APG
Produktnummer: ECD460B-BLK
ECD460 - en säker elektronisk kassalåda för smidig hantering av kontanter
Egenskaper
Produkttyp Manuell kassalåda
Produktens färg Svart
Knapplås Ja
Vikt & dimension
Bredd 460 mm
Djup 170 mm
Höjd 100 mm